20 Mart 2024
Güncel

Mobil Oyun ve Uygulamalar Sitesi Mobidictum

Mobil Oyun ve Uygulamalar Sitesi Mobidictum

Mobidictum Kimdir?

Türkiye’de dijital sektörün popüler sitelerinden olan Mobidictum nedir ve ne yapar? Mobil oyun ve mobil uygulama inceleme denince akla gelen ilk isimlerden biriMobidictum sitesidir. Yeni çıkan mobil oyunlar ve uygulamalar, inceleme sonrasında sitenin okuyucularına önerilir. Ücretsiz mobil oyun haberleri ve tanıtımları yaparak yayın hayatına başlayan site, bağımsız geliştiriciler için çok önemli bir konuma sahip. Mobil oyun inceleme ve tanıtım sitesi Mobidictum, mobil oyun geliştiriciler için akademik makaleler sunuyor ve mobil sektörden makaleler paylaşıyor. Türkiye’de en çok para kazanan başarılı mobil oyun geliştiricileri bulup, onlarla röportaj yaparak, site okuyucularıyla paylaşıyor. Böylece sektöre yeni adım atmış mobil oyun ve uygulama geliştiricileri, başarılı insanların tecrübelerini okuma, dinleme fırsatı buluyor.

Oyun Tanıtım ve İnceleme

Sitenin yazarları, oyun tanıtımları yaparken belli başlı bilgileri okuyucularıyla paylaşıyorlar. Oyunu geliştiren firma veya ekip, oyunu geliştirildiği teknoloji (Unity, Unreal, Android, iOS vb.), ücretsiz oyun veya paralı oyun olup olmadığı, apk indirme bağlantısı, oyun videosu gibi bilgileri paylaşmaktadırlar. Tüm bağımsız mobil oyun geliştiriciler ve firmalar, site ile iletişime geçip, oyunları hakkında tanıtım isteyebilirler. Tanıtım isteği yollamadan önce oyununuzun görsellerini ve detaylarını ekibe eksiksiz iletmeniz gerekmektedir.

Oyun geliştiriciler, sektörden iş ilanlarını da bu sitede bulabilirler. Oyun geliştirme, programlama, tasarım, iş yönetimi gibi farklı alanlarda iş ilanları siteye her hafta düzenli olarak girilmektedir. Sitede aynı zamanda firmalar hakkında bir kütüphane bulunmaktadır. Buradan yerli firmalar hakkında bilgi sahibi olabilir, yayınladıkları projeleri görebilirsiniz.

Popüler Mobil Oyunlar ve Çekilişler

Mobidictum sadece mobil sektör haberleriyle kalmıyor. Popüler mobil oyunlar kategorisinde uzun süredir tepede kalan oyunlar Clash of Clans, ClashRoyale, Game of War,Minecraft, Hearthstone ve Paramanya gibi milyonların sevdiği oyunlar hakkında detaylı makaleler yazıyor. Zaman zaman takipçileri için çekilişler de yapan popüler oyun sitesi, Paramanya elmas çekilişi ve paralı mobil oyunların promo kodları gibi çekiliş ve kampanya yapıyor.

Ücretsiz mobil oyun ve mobil uygulamaları indirmeden önce incelemelerini okumak, detaylarını öğrenmek, geliştiricisi ve nasıl geliştirildiğine dair bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edin!

www.mobidictum.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir